facebook
  • 1slider logo
  • 2slider logo
  • 3slider logo
  • 4slider logo
  • 5slider logo
  • 6slider logo
O NAS

Laura Spa – o nas


Naszym celem jest stworzenie przestrzeni o niepowtarzalnej atmosferze, w którym rozbudzamy wszystkie zmysły, uzyskując pełnię harmonii duszy i ciała. Marzy Ci się doskonały nocleg ze zjawiskowym SPA nad jeziorem? Zapraszamy do nas!

Zadbaliśmy o każdy drobiazg – przyjazny nastrój i wyjątkową atmosferę, które sprzyjają wyciszeniu, zwolnieniu tempa i oderwaniu się od codzienności. Eleganckie, a przy tym ciepłe i przytulne wnętrza, relaksacyjna muzyka, aromatyczna kawa lub pyszna herbata oraz zdrowy poczęstunek – wszystko to sprawia, że miejsce tchnie spokojem, a Goście czują się u nas odprężeni i wypoczęci.

Malownicza lokalizacja


Laura Spa to miejsce odnowy biologicznej oraz wyjątkowe pokoje. Lubuska miejscowość Łagów, na terenie której jest położony nasz obiekt, może pochwalić się walorami turystycznymi i przyrodniczymi. Nazywana „Perłą Ziemi Lubuskiej”. Znajduje się w centralnej części województwa, tuż przy DK numer 2, na relacji Świecko – Warszawa.

Nasz obiekt usytuowano na przesmyku, pomiędzy dwoma jeziorami – Łagowskim i Trześniowskim. Łagów otaczają bujne Łagowskiego Parku Krajobrazowego, wraz z wchodzącymi w jego skład rezerwatami przyrody. Miejscowość słynie również z licznych zabytków – w samym centrum znajduje się słynny w całym regionie średniowieczny Zamek Joannitów.

Badania naukowe potwierdzają, że tutejszy mikroklimat pozytywnie wpływa na ludzkie zdrowie. Od 1974 roku Łagów zakwalifikowany jest jako miejscowość o potencjalnym charakterze uzdrowiskowym. Odnowa biologiczna w Lubuskiem może więc być jeszcze bardziej efektywna, jeśli tylko wybierzesz Laura Spa na miejsce swojego wypoczynku. Z okien naszego obiektu widać Zamek Joannitów i dwa Jeziora Łagowskie i Trześniowskie.

Profesjonalne masaże i zabiegi kosmetyczne


W naszej ofercie SPA znajdziesz zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała oparte na ekskluzywnych kosmetykach francuskich firm Purlés, Thalgo, Ella Baché, a także zabiegi kosmetologii profesjonalnej, takie jak depilacja laserowa, makijaż permanentny i inne. Masaże świata, masaże lecznicze i zabiegi z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu wykonują doświadczeni fizjoterapeuci z tytułem magistra. W gabinecie fryzjerskim Kemon zadbamy o kondycję włosów i skóry głowy. Niezapomniany pobyt zapewni również profesjonalna i miła obsługa oraz najwyższy poziom usług. Kochamy swoją pracę i nieustannie korzystamy z ciekawych szkoleń, aby być na bieżąco, podążając za trendami kosmetologii.

Laura Spa to profesjonalnie wyposażone gabinety i obsługa na najwyższym poziomie, relaks i odpoczynek, a precyzyjnie dobrane kompozycje zapachowe i muzyka przeniosą Cię w krainę relaksu.

Serdecznie zapraszamy
Zespół Laura spa