POKOJE

Stylowe i wygodne pokoje – Lubuskie

Zapraszamy do Laura Spa – to wyjątkowy obiekt wypoczynkowy, w którym możesz oderwać się od obowiązków i spędzić przyjemny czas w pięknych okolicznościach przyrody.

Oprócz profesjonalnego SPA, oferujemy również doskonale wyposażone pokoje 2-, 3-, 4-, 5- i 6-osobowe. Pokoje i apartamenty w naszym pensjonacie zróżnicowane są pod względem wielkości i wyposażenia. Charakteryzują się nowoczesnością oraz wysokim standardem wykończenia. Zadbaliśmy o przyjazną atmosferę i Twoją wygodę.

Apartamenty dla rodzin i grup znajomych


Oferujemy pokoje standardowe ze stałymi miejscami do spania lub z dostawkami oraz przestronne apartamenty pełniące funkcję komfortowego mieszkania – w sam raz na dłuższe pobyty.

Zapraszamy do naszego obiektu pary, grupy znajomych oraz rodziny. Niezależnie od tego, z kim przyjedziesz i jak długi urlop planujesz, gwarantujemy Ci doskonale spędzony czas. Nasze pokoje dostosowaliśmy do potrzeb wszystkich Gości. Są one nowocześnie wyposażone, mają własne łazienki, dostęp do telewizji satelitarnej i wiele innych udogodnień. Po przyjeździe będzie czekać na Ciebie upominek od naszej obsługi. Cieszymy się, że będziemy mogli Cię u nas gościć.
Dodatkowe udogodnienia