Menu

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

logo

ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY

 • cennik arrowManicure klasyczny (malowanie lakierem/odżywką)cena 70 zł

  cennik

  Podstawowy zabieg pielęgnacji paznokci naturalnych. Do czynności podstawowego manicure należą: odsunięcie skórek bądź wedle życzenia klienta wycięcie, modelowanie kształtu paznokcia, nałożenie odżywki na wały paznokciowe i paznokcie.

 • cennik arrowManicure japońskicena 80 zł

  cennik

  To metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure polega na wcieraniu w płytkę paznokciową preparatów bogatych w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Metoda ta zalecana jest na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Po zabiegu paznokcie lśnią i mają lekko zaróżowiony odcień. Nie zaleca się malowania paznokci do 4 dni.

 • cennik arrowZabieg parafinowy na dłonie/stopycena 90 zł

  cennik

  Zabieg polega na nałożeniu mleczka kolagenowego na dłonie, a następnie trzykrotnym zanurzeniu w parafinie. Parafina zawiera naturalne substancje natłuszczające. Pomimo, że sama parafina nie nawilża, to po nałożeniu na skórę twarzy warstwę, która zatrzymuje wilgoć, utrzymuje ciepło i pomaga wchłonąć się składnikom aktywnym w mleczku.

 • cennik arrowManicure Spacena 140 zł

  cennik

  Kompleksowy zabieg pielęgnacji paznokci naturalnych poszerzony o pielęgnację skóry dłoni. Peeling oraz masaż świecą o delikatnym i zmysłowym zapachu kwiatu wiśni zanurzy Cię we wspaniałych chwilach relaksu. Bez malowania paznokci lakierem.

 • cennik arrowPedicure klasycznycena 130 zł

  cennik

  Na początku zanurzamy stopy w ciepłej kąpieli wykonanej z dodatkiem soli, która ożywia zmęczone i piekące stopy. Sól działa zmiękczająco na zrogowaciały naskórek, modzele, odciski. Posiada również właściwości dezodorujące i dezynfekujące. Pobudza ukrwienie naskórka. Zawiera naturalne, aromatyczne olejki lawendowe, z rozmarynu i tymianku. W głównej fazie pedicure ścieramy zrogowaciały naskórek z pomocą frezarki, przechodzimy do opracowania paznokci i skórek.

 • cennik arrowPedicure klasyczny + zwykły lakierczas 90 min/cena 160 zł

  cennik

  Na początku zanurzamy stopy w ciepłej kąpieli wykonanej z dodatkiem soli, która ożywia zmęczone i piekące stopy. Sól działa zmiękczająco na zrogowaciały naskórek, modzele, odciski. Posiada również właściwości dezodorujące i dezynfekujące. Pobudza ukrwienie naskórka. Zawiera naturalne, aromatyczne olejki lawendowe, z rozmarynu i tymianku. W głównej fazie pedicure ścieramy zrogowaciały naskórek z pomocą frezarki, przechodzimy do opracowania paznokci i skórek. Na zakończenie wykonujemy peeling stóp i nakłądamy balsam. Bez malowania paznokci lakierem.

 • cennik arrowPedicure klasyczny + lakier hybrydowycczas 90 min/cena 160 zł

  cennik

  Na początku zanurzamy stopy w ciepłej kąpieli wykonanej z dodatkiem soli, która ożywia zmęczone i piekące stopy. Sól działa zmiękczająco na zrogowaciały naskórek, modzele, odciski. Posiada również właściwości dezodorujące i dezynfekujące. Pobudza ukrwienie naskórka. Zawiera naturalne, aromatyczne olejki lawendowe, z rozmarynu i tymianku. W głównej fazie pedicure ścieramy zrogowaciały naskórek z pomocą frezarki, przechodzimy do opracowania paznokci i skórek.Wykonujemy peeling stóp i malujemy paznokcie lakierem hybrydowym. Na koniec nakładamy balsam.

 • cennik arrowPedicure Spa (opracowanie stóp i paznokci, peeling, masaż, parafina, malowanie lakierem)czas 110 min/cena 190 zł

  cennik


zobacz galerie