Menu

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

logo

O NAS

Laura Spa położony jest w turystycznej miejscowości Łagów – miejscu o niezwykłym uroku i klimacie. Ta niewielka miejscowość położona jest w centralnej części województwa lubuskiego, tuż przy krajowej drodze numer 2, relacji Świecko – Warszawa. Łagów, ze względu na swe walory turystyczne i przyrodnicze, od dawna nazywany jest „Perłą Ziemi Lubuskiej”.

onas1


Miejscowość usytuowana jest na przesmyku pomiędzy dwoma jeziorami – Łagowskim i Trześniowskim. Łagów otaczają bujne Łagowskiego Parku Krajobrazowego, wraz z wchodzącymi w jego skład rezerwatami przyrody. Ponadto obecność mikroklimatu wpływa pozytywnie na ludzki organizm, co potwierdzają wyniki badań naukowych. Od 1974 roku Łagów zakwalifikowany jest jako miejscowość o potencjalnym charakterze uzdrowiskowym. Łagów urzeka również swoimi zabytkami. W samym centrum znajduje się średniowieczny Zamek Joannitów, który jest jednocześnie wizytówką miejscowości Laura Spa znajduje się tuż przy głównym centrum Łagowa jednakże blisko lasu i jeziora bo około 50m. Z okien widać Zamek Joannitów i dwa Jeziora Łagowskie i Trześniowskie.

Naszym celem jest stworzenie miejsca o niepowtarzalnej atmosferze, w którym rozbudzamy wszystkie zmysły uzyskując pełnię harmonii duszy i ciała. Stworzyliśmy miejsce z wielu powodów wyjątkowe.


onas2


Zadbaliśmy o każdy drobiazg - przyjazny nastrój i wyjątkową atmosferę, które sprzyjają wyciszeniu, zwolnieniu i oderwaniu od codzienności. Eleganckie, a przy tym ciepłe i przytulne wnętrza, relaksacyjna muzyka, aromatyczna kawa lub pyszna herbata oraz zdrowy poczęstunek, wszystko to sprawia, że miejsce tchnie spokojem a Klienci czują się u nas odprężeni i wypoczęci.

W naszej ofercie Spa znajdą Państwo zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała oparte na ekskluzywnych kosmetykach francuskich firm Purlés, Thalgo, Ella Baché, zabiegi kosmetologii profesjonalnej takie jak depilacja laserowa i inne. Masaże świata, masaże lecznicze i zabiegi sprzętem wykonują doświadczeni fizjoterapeuci z tytułem magistra. W gabinecie fryzjerskim Kemon zadbamy o kondycję włosów i skóry głowy. Niezapomniany pobyt zapewni również profesjonalna i miła obsługa oraz najwyższy poziom usług. Kochamy swoją pracę i nieustannie korzystamy z ciekawych szkoleń aby być na bieżąco, podążając za trendami kosmetologii.


onas3


Laura Spa to profesjonalnie wyposażone gabinety i obsługa na najwyższym poziomie, relaks i odpoczynek a precyzyjnie dobrane kompozycje zapachowe i muzyka przeniosą Państwa w krainę relaksu.

Serdecznie zapraszamy
Zespół Laura spaRODO - informacje


KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KLIENTÓW HOTELU

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Laura Spa Marlena Spychała, ul. 1 Lutego 16A, 66-220 Łagów
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług turystycznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 lat
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych warunkiem zawarcia umowy

zobacz galerie