Menu

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

logo

ZABIEGI NA WŁOSY

 • strzałkastylizacja włosy krótkie35,00zł

  cennik

 • strzałkastylizacja włosy długie50,00- 60,00zł

  cennik

 • strzałkastylizacja - loki90,00zł

  cennik

 • strzałkalekkie upięcia - upięcia wieczorowe70,00- 150,00zł

  cennik

 • strzałkamasaż głowy40,00zł

  cennik

  Masowanie skóry głowy - zabieg jest znany i stosowany od stuleci. Poprawia krążenie krwi, skutecznie likwiduje ból głowy i zmęczenie. Ponadto ten rodzaj masażu powoduje wzmocnienie włosów i sprawia, że są lepiej odżywione. U osób, u których nadmierne wypadanie włosów jest wywołane problemami z krążeniem, może nawet zatrzymać proces łysienia. Podczas masowania głowy, wykonujemy delikatne, okrężne ruchy samymi opuszkami palców, po czym rozstawiamy palce szeroko na skórze głowy i zbliżamy je do siebie, co będzie lekko uciskało skórę. Ten zabieg na włosy należy stosować na całą powierzchnię skóry głowy.

 • strzałkamasaż gowy ze stylizacją dzienną70,00zł

  cennik

  Masowanie skóry głowy poprawia krążenie krwi, skutecznie likwiduje ból głowy i zmęczenie. Ponadto ten rodzaj masażu powoduje wzmocnienie włosów i sprawia, że są lepiej odżywione. U osób, u których nadmierne wypadanie włosów jest wywołane problemami z krążeniem, może nawet zatrzymać proces łysienia. Podczas masowania głowy, wykonujemy delikatne, okrężne ruchy samymi opuszkami palców, po czym rozstawiamy palce szeroko na skórze głowy i zbliżamy je do siebie, co będzie lekko uciskało skórę. Ten zabieg na włosy należy stosować na całą powierzchnię skóry głowy. Na koniec zabiegu myjemy włosy i suszymy suszarką.

 • strzałkaregeneracyjny zabieg na włosy firmy Kemon: Nuova Fibra100,00zł

  cennik

  Kiedy włosy są w złej kondycji, często nie jesteśmy w stanie im pomóc zwykłymi kosmetykami czy domowymi kuracjami. Aby dogłębnie odżywić i odbudować włosy polecamy zabieg firmy Kemon z kosmetykami z linii Actyva Nuova Fibra, wzbogacony o saunę, która wytwarza parę wodną w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Ciepło i wilgoć wpływają na otwieranie się łusek włosa, a substancje zawarte w masce i serum z łatwością przenikają w jego głąb. Dodatkowo zabieg ma działanie bakteriobójcze, oczyszcza włosy i skórę głowy oraz poprawia ukrwienie skóry.


zobacz galerie