facebook
  • 1slider logo
  • 2slider logo
  • 3slider logo
  • 4slider logo
  • 5slider logo
  • 6slider logo
NASZ PERSONEL

Zabiegi Drobne

Marlena Spychała mgr kosmetologii

Magister kosmetologii z 15-letnim doświadczeniem, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, lingeristka, specjalista kosmetologii estetycznej i podologii.

Pracuje z pasją. Pasjonują ją zabiegi, które łączą siłę naturalnych preparatów z najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki, technologii i medycyny, dzięki czemu stymulują naturalne procesy naprawcze, dając efekty silnej odnowy, regeneracji i odmłodzenia Jej celem jest 100% satysfakcja klientów. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Dba o komfort klientów w salonie, troszczy się o wizerunek marki.

Katarzyna Augustynowicz kosmetolog masażystka

Jej specjalizacją są zabiegi na twarz oraz na ciało. Posiada dużą wiedzę odnośnie aparatur kosmetycznych, a także budowy anatomicznej ciała, dzięki czemu trafnie komponuje kuracje kosmetyczne indywidualnie dobrane do potrzeb klienta. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetyki profesjonalnej uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, zwłaszcza w kierunku kosmetyki ciała- masaż miodem, czy świecowanie uszu.

Rodzina nadaje sens jej życiu.

Anna Wasilewska fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii, absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu oraz Wielkopolskiej Szkoły Medycznej na kierunku technik masażysta. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu metod neurorehabilitacyjnych.


Wiedzę praktyczną zdobywała w klinice „Budzik”w Warszawie oraz w licznych ośrodkach na terenie Poznania. Ciągle uśmiechnięta specjalistka od masaży leczniczych i klasycznych , terapii punktów bólowych. Jej empatyczna osobowość złagodzi wszelkie odczucia bólowe podczas masażu, a kompleksowe podejście do dolegliwości (zalecenia w terapii ruchowej) zapewnią odczucie ponadstandardowej obsługi.


Miłośniczka zdrowego trybu życia, interesująca się ziołolecznictwem, osoba z pozytywnym podejściem do otaczającego nas świata.

Ni Luh Sukarmini

Pochodzi z małej miejscowości Jembrana na Bali

Ukończyła Tulip International School, specjalizacja: Spa Therapist


Specjalizacje: Balinese Massage, Aromatherapy Massage hands Lomi lomi Massage, Lomi lomi Massage, Swedish Massage, Shiatsu Massage, Thai classic Massage, Thai Massage with oils, Herbal Stamp Massage, Reflexology, Head Massage, Face Massage, Sporting Massage, Pregnant women Massage, Rejuvenation Massage, Baby Massage, Ayurweda i wiele innych.


Drobna, niepozorna masażystka Ni Luh, to wbrew pozorom osoba o ogromnej sile i energii, którą da się wyczuć podczas masażu. Doskonale wyczuwa schorzenia i bolące miejsca, głęboko je rozmasowując. Jej wygląd jest mylny, ponieważ za filigranową posturą naszej masażystki kryje się prawdziwy wulkan siły i mocy, którą wykorzystuje, masując klienta.

Karina Majchrzak recepcjonistka kosmetyczka

Posiada wykrztałcenie kosmetyczne, uczestniczyła w licznych zawodowych kursach i szkoleniach.

Recepcjonistka z wieloletnim doświadczeniem, dokładna, skrupulatna. Osoba konkretna i zarazem otwarta na potrzeby i życzenia klientów.


Prywatnie propaguje zdrowy styl życia, żyje w zgodzie z naturą. W wolnym czasie uprawia jazdę konną i prowadzi szkółkę jeździecką.

Małgorzata Zięcik

Ukończyła szkołę o kierunku operatywno-handlowym, związaną z marketingiem i reklamą.

Przesympatyczna osoba, pogodna i zawsze uśmiechnięta. Według współpracowników jest osobą, której nie da się wyprowadzić z równowagi.


Doświadzona recepcjonistka, zawsze chętna do pomocy, z profesjonalnym i łagodnym podejściem do klienta.


Ukończyła kurs stylizacji i pielęgnacji włosów, dzięki czemu możemy zaoferować klientkom profesjonalne zabiegi na włosy.

Anna Korytek

Osoba z wieloletnim doświadczeniem. Dobra organizacja pracy, profesjonalizm i wielozadaniowość - to jej główne cechy. Rzetelnie i sumiennie wykonuje powierzone obowiązki. Pracowita, dokładna i obrotna. Bardzo chętnie i precyzyjnie wykonuje powierzone prace. Uważna, dyskretna, zawsze uśmiechnięta, służy pomocą i dobrym słowem.

Mariola Figiel

Osoba odpowiedzialna sumienna i dokładna, dba o czystość pokoi, gabinetów oraz otoczenia z dużym poczuciem estetyki. Do pracy podchodzi z zaangażowaniem oraz obowiązkowością. Osoba ciepła, wyciszona i poukładana.