facebook
  • 1slider logo
  • 2slider logo
  • 3slider logo
  • 4slider logo
  • 5slider logo
  • 6slider logo
O NAS

Obiekt Spa nad jeziorem - o nas


Naszym celem jest stworzenie przestrzeni o niepowtarzalnej atmosferze, w której rozbudzamy wszystkie zmysły, uzyskując pełnię harmonii duszy i ciała. Marzy Ci się doskonały nocleg ze zjawiskowym Spa nad jeziorem? Zapraszamy do nas!Zadbaliśmy o każdy drobiazg – przyjazny nastrój i wyjątkową atmosferę, które sprzyjają wyciszeniu, zwolnieniu tempa i oderwaniu się od codzienności. Eleganckie, a przy tym ciepłe i przytulne wnętrza, relaksacyjna muzyka, aromatyczna kawa lub pyszna herbata oraz zdrowy poczęstunek – wszystko to sprawia, że miejsce tchnie spokojem, a Goście czują się u nas odprężeni i wypoczęci.

Malownicza i atrakcyjna lokalizacja


Laura Spa to miejsce odnowy biologicznej oraz wyjątkowe pokoje w Łagowie. Lubuska miejscowość, na terenie której jest położony nasz obiekt, może pochwalić się walorami turystycznymi i przyrodniczymi. Nie bez powodu jest nazywana „Perłą Ziemi Lubuskiej”. Znajduje się w centralnej części województwa, tuż przy DK numer 2, na relacji Świecko – Warszawa.


Dlaczego warto postawić na noclegi w Lubuskiem?


Badania naukowe potwierdzają, że tutejszy mikroklimat pozytywnie wpływa na zdrowie. Od 1974 roku Łagów zakwalifikowany jest jako miejscowość o potencjalnym charakterze uzdrowiskowym. Odnowa biologiczna w Lubuskiem może więc być jeszcze bardziej efektywna, jeśli tylko wybierzesz Laura Spa na miejsce swojego wypoczynku. Z okien naszego obiektu widać Zamek Joannitów i dwa jeziora: Łagowskie i Trześniowskie. Nasz obiekt usytuowano na przesmyku, pomiędzy nimi. Łagów otaczają bujne tereny Łagowskiego Parku Krajobrazowego wraz z wchodzącymi w jego skład rezerwatami przyrody.

Miejscowość słynie również z licznych zabytków – w samym centrum znajduje się słynny w całym regionie średniowieczny Zamek Joannitów. W pobliżu mieści się również inna popularna lokacja turystyczna, czyli Kownaty. Nocleg w Laura Spa to doskonały sposób na to, by skorzystać z wielu atrakcji, jakie oferuje województwo lubuskie.

Rodziny z dziećmi odwiedzają nasze okolice ze względu na Majaland. Noclegi w pobliskich obiektach wypoczynkowych stanowią więc często nieodłączną część wyprawy. Wszystkich przybywających do tego niezwykłego parku rozrywki zapraszamy do Laura Spa!


Profesjonalne masaże i zabiegi kosmetyczne w Lubuskiem


W naszej ofercie Spa znajdziesz zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała oparte na ekskluzywnych kosmetykach francuskich firm Purlés, Thalgo, Ella Baché, a także zabiegi kosmetologii profesjonalnej, takie jak depilacja laserowa, makijaż permanentny i inne.

Masaże lecznicze, klasyczny masaż tajski i inne zabiegi Spa z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu wykonują doświadczeni fizjoterapeuci z tytułem magistra. W gabinecie fryzjerskim Kemon zadbamy o kondycję włosów i skóry głowy. Niezapomniany pobyt zapewni również profesjonalna i miła obsługa gwarantująca najwyższy poziom usług. Kochamy swoją pracę i nieustannie korzystamy z ciekawych szkoleń, aby być na bieżąco, podążając za trendami kosmetologii. Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy
Zespół Laura spa